O nas

Firma Biker-Budzyk powstała w 2010 roku w Brodnicy. Założycielem firmy jest Damian Budzyński. Pasjonat rowerów od najmłodszych lat w chwili obecnej promotor turystyki rowerowej w regionie. Z rowerem związany od zawsze, dorastający  w hurtowni rowerowej jego ojca. Można powiedzieć że jest drugim pokoleniem w branży. Do załogi w Brodnicy należy również Karol Gołkowski. Karol jest fanem dyscyplin DH,BMX oraz MTB.. Damian i Karol zajmują się sprzedażą i obsługą klienta. Za serwis w Brodnicy od początku odpowiada Paweł Kaczyński, który wyrobił sobie opinie profesjonalnego podejścia do każdego naprawianego roweru. Paweł jest od lat związany z jazdą MTB, często można go też spotkać na rowerze miejskim.  Od początku założyliśmy że będziemy oferować rowery i akcesoria na możliwie najwyższym poziomie. Dzięki takim markom jak Giant, Unibike, Rondo, NS Bike’s, Gazelle Uvex , Lazyne , Abus i wielu innych zdobyliśmy opinię salonu oferującego przede wszystkim jakość towarów i wysoki poziom obsługi.  Ta droga z początku była ciężka w utrzymaniu jednak po latach istnienia na lokalnym rynku zdobyliśmy grono stałych klientów których ku naszej radości sukcesywnie przybywa. Działamy nie tylko jako salon rowerowy. Do naszych sukcesów należą:

  • Cyklicznie organizowane wycieczki rowerowe dla całych rodzin w naszym regionie.
  • Świąteczne zbiórki starych rowerów które zalegały mieszkańcom okolicy. Przekazane rowery przechodzą u nas przez gruntowny serwis i są przekazywane do Domów Dziecka oraz Domów Wychowawczych.

W 2020 przenieśliśmy punkt w Brodnicy na ulicę Sądową 14, gdzie szybko się udało zaklimatyzować. Uzyskaliśmy również tytuł certyfikowanego serwisu Shimano.

Jako firma wspieramy przeróżne inicjatywy pro- zdrowotne oraz pro-społeczne. Wspieramy również dwóch lokalnych zawodników, którzy rozwijają się na naszych oczach i osiągaja coraz lepsze wyniki. 

Podsumowując : Wchodząc do Biker-Budzyk da się odczuć że to salon tworzony przez pasjonatów dla każdego rowerzysty który poznaje lub już dobrze zna wspaniały świat rowerów.

Shopping Cart