Zwrot towaru

Masz problem z wybranym produktem? Bez obaw! Zapewniamy Ci 14 dni na możliwość zwrotu.
Proces jest prosty, pewny i szybki, wystarczy postępować zgodnie z poniższymi krokami.

 1. Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
 2.  Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas tj: P.H.U. BIKER-BUDZYK SKLEP ROWEROWY BUDZYŃSKI DAMIAN, ul. Sądowa 14, 87-300 Brodnica, tel. 509 687 622,  e-mail: sklep@bikerbudzyk.pl o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).
 3.  Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną za pośrednictwem naszej strony internetowej bikerbudzyk.pl.
 4.  Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).
 5. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

 1. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.
 2. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
 3. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 4. Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres : BikerBudzyk.pl Sklep Rowerowy Budzyński Damian, ul. Sądowa 14, 87-300 Brodnica, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy.
 5. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.
 6. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.
 7. W przypadku skorzystania z usług firmy kurierskiej DPD oferowanych przez nasz Sklep jest to kwota 25 PLN.
 8. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 

Wymiana towaru

Nie trafiłeś z rozmiarem lub kolorem?
Chętnie wymienimy Twój zakup na inny – masz aż 14 dni na decyzję.
Gwarantujemy łatwą i szybką wymianę – zwyczajnie postępuj wg. poniższych wskazówek:

Jak dokonać wymiany?

 1. Złóż nowe zamówienie, w komentarzu wpisz WYMIANA
 2. Wydrukuj oświadczenie zwrotu.
 3. Wypełnij oświadczenie
 4. Wyślij na nasz adres:
  BikerBudzyk.pl Damian Budzyński
  ul. Sądowa 14, 87-300 Brodnica 

 

Karty podarunkowe nie podlegają zwrotom ani wymianie.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Porównaj produkty
Menu strony Menu kategorii KONTAKT
Wpisz czego szukasz w naszym sklepie.